preskoči na sadržaj
Raspored informacija

RASPORED INDIVIDUALNIH INFORMACIJA ZA RODITELJE ZA ŠK. GOD.2017./2018. Vijest ima dokument u privitku

Raspored individualnih informacija za roditelje za šk. god. 2017./2018. možete preuzeti ovdje.

RASPORED  INDIVIDUALNIH  INFORMACIJA  ZA  RODITELJE ZA ŠK. GOD. 2017./2018.

1.     RAZREDI

RAZRED

RAZREDNIK/ICA

Vrijeme informacija

I. TURNUS

II. TURNUS

1.A -frizeri

Jasenka Gredičak, prof.

PONEDJELJAK 14:45-15.30

PONEDJELJAK 16.30-17.15

1.B- frizeri

Sandra Đuran, prof.

UTORAK 11:30-15:15

UTORAK 17:35-18:15

1.C- frizeri

Sunčica Remenar, prof.

UTORAK 13:10-13:55

UTORAK 16:30-17:30

1.D-frizeri

Jelena Obad, prof.

PONEDJELJAK 19:15-20:00

SRIJEDA 9:40-10:25

1.E-frizeri

Goran Carević, prof.

PETAK 16:25-17:30

UTORAK 18:20-19:05

1.F- frizeri

Ljiljana Kutleša Jambrečina, prof.

PETAK 18:20-19:05

PETAK 8:50-9:30

1.G- kozmetičar

Sabit Sivić, prof.

PONEDJELJAK U 20:00

ČETVRTAK U 20:00

PETAK U 11:30

PONEDJELJAK U 20:00

ČETVRTAK U 20:00

PETAK U 11:30

1.H- kozmetičar

Ivona Matković, prof.

PONEDJELJAK 15:40-16:25

PONEDJELJAK 18:25-19:10

UTORAK 14:00-14:45

1.I- pedikeri

Branka Grabar Tripalo, prof.

PONEDJELJAK 17:35 – 18:20

UTORAK 11:30 – 12:15

1.J- fotografi

Mirjana Spajić Buturac, prof.

ČETVRTAK 14:00-14:45

PONEDJELJAK 18:20-19:05

 

2. RAZREDI

RAZRED

RAZREDNIK

Vrijeme informacija

I.TURNUS

II. TURNUS

2.A -frizeri

Mirjana Spajić Buturac, prof.

ČETVRTAK 14:00-14:45

PONEDJELJAK 18:20-19:05

2.B- frizeri

Jasna Kuhada-Volarić, prof.

UTORAK 10:40-11:20

SRIJEDA 18:30-19:10

2.C- frizeri

Verica Kosec, prof.

ČETVRTAK 16:45-17:30

UTORAK 9:40-10:25

2.D-frizeri

Ankica Pudić, prof.

ČETVRTAK 12:30-13:30

ČETVRTAK 15:00-16:00

PETAK U 20:00

2.E-frizeri

Domagoj Kamenjarin, prof.

SRIJEDA 9:40-10:25

SRIJEDA 19:10-20:00

2.F- frizeri

Željko Hržić, prof.

SRIJEDA 17:45-18.20

SRIJEDA 17:00-17:30

2.G- kozmetičar

Irena Novak, prof.

PETAK 16:45-17:30

PONEDJELJAK 9:40-10:25

2.H- kozmetičar

Željka Križanec, prof.

PETAK 17:35-18.20

UTORAK 11:30-12:15

2.I- pedikeri

Darija Šćukanec, prof.

PONEDJELJAK 9:40-10:25

PONEDJELJAK 16:45-17:30

2.J- fotografi

Matea Lernatić, prof.

SRIJEDA 13:10-13:55

ČETVRTAK 17:35-18:20

 

3. RAZREDI

RAZRED

RAZREDNIK

Vrijeme informacija

I.TURNUS

II. TURNUS

3.A -frizeri

Kristina Beriša, prof.

SRIJEDA 10:40-11:25

ČETVRTAK 18:25-19:10

3.B- frizeri

Srebrenka Frajman Kovačić, prof.

PONEDJELJAK 9:40-10:25

PONEDJELJAK 18:25-19:10

3.C- frizeri

Ivana Jengić Bošnjak, prof.

ČETVRTAK 17:30-18:20

SRIJEDA 12:20-13:05

3.D-frizeri

Ana Tolp, prof.

PONEDJELJAK 16:00-17:00

UTORAK 10:00-11:00

3.E-frizeri

Igor Man, prof.

PETAK 16:30-17:30

ČETVRTAK 9:40-10.25

3.F- frizeri

Marina Duplić, prof.

PONEDJELJAK 10:40-11:25

UTORAK 17:35-18:20

3.G- kozmetičar

Helena Mandac, prof.

PETAK 16:45-17.30

SRIJEDA 9:40-10:25

3.H- kozmetičar

Goran Mabić, prof.

PONEDJELJAK 10:45-11:25

PONEDJELJAK 19:15-20:00

3.I- pedikeri

Marija Hribar Čavlek, prof.

PONEDJELJAK 16:45-17:30

PONEDJELJAK 11:30-12:15

3.J- fotografi

Marko Tardelli, prof.

PETAK 9:40-10:25

ČETVRTAK 18:15-19:10

 

 

 

 

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Iva Kovačević  datum: 16. 10. 2015. 15:59
 


Tražilica



Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Anketa
Navedi razlog upisa u ovu školu:





Oglasna ploča

 

VAŽNE POVEZNICE





preskoči na navigaciju