preskoči na sadržaj
vijesti

RASPORED OBRANE ZAVRŠNOG RADA

Raspored obrane završnog rada možete preuzeti klikom na razredni odjel.

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 3.F, 3.G, 3.H, 3.I, 3.J

  :: opširnije :: 


objavio: Iva Kovačević  datum: 5. 6. 2017. 16:06

OBRANA ZAVRŠNOG RADA

Obavještavamo učenike trećih razreda da će se obrana završnog rada održati u sljedećim terminima:

3.A - 12.6.2017.

3.B - 13.6.2017.

3.C - 8.6.2017.

3.D - 12.6.2017.

3.E - 14.6.2017.

3.F - 13.6.2017.

3.G - 12.6.2017.

3.H - 9.6.2017.

3.I - 7.6.2017.

3.J - 9.6.2017.

Točno vrijeme održavanja za pojedinog učenika objavit će se sljedeći tjedan nakon Sjednice prosudbenog odbora.

  :: opširnije :: 


objavio: Iva Kovačević  datum: 31. 5. 2017. 17:34

RASPORED POLAGANJA PRAKTIČNOG DIJELA ZAVRŠNOG RADA

FRIZERI

PONEDJELJAK 22.5.2017. U 8,00 SATI

Povjerenstvo: Nevenka Pisačić, Dijana Prelec, Kristina Kurbaša

 

 

Prezime i

Ime

  1.  

BAKŠIĆ

LANA

  1.  

BUKAL

PATRICIJA

  1.  

CIGLAR

IVA

  1.  

ČIČIĆ

ANA MARIJA

  1.  

ĆIBARIĆ

MATEJA

  1.  

DRAGIĆ

VERONIKA

  1.  

FERIĆ

KARLA

  1.  

GAVRAN

MARIJANA

  1.  

GRGIĆ

ANAMARIJA

  1.  

HEDERIĆ

FRANKA

  1.  

JEREN

DOROTEJA

  1.  

HORVAT

DANIJELA

 

PONEDJELJAK 22.5.2017. U 13,30 SATI

Povjerenstvo: Vlasta Krivec, Branka Šorli, Suzana Prutki

 

Prezime i

Ime

  1.  

JURKOVIĆ

MATEA

  1.  

KNEŽEVIĆ

VALENTINA

  1.  

MACEKOVIĆ

ADRIJANA

  1.  

MAJUREC

MICHAELA KATJA

  1.  

MANDIR

LAURA

  1.  

MATIJEVIĆ

MARKO

  1.  

MIŠČEVIĆ

SARAH

  1.  

PETRINIĆ

ANAMARIJA

  1.  

SUŠA

ANA

  1.  

SVILIĆ

MARTA

  1.  

TADIĆ

KATARINA

 

SRIJEDA 24.5.2017. U 8,00 SATI

Povjerenstvo: Sanja Girandon, Branka Šorli, Nevenka Pisačić

 

 

Prezime i

Ime

  1.  

BAMPA

MATEA

  1.  

BASTALEC

MARINA

  1.  

ČOP

MATEA

  1.  

FILIPAJ ĐIDARA

STELA

  1.  

HADAŠ

HANA

  1.  

HROŠĆ

KARLA

  1.  

IVKOVIĆ

MONIKA

  1.  

JAČMENJAK

ANA

  1.  

JAŠAROVSKI

ARZA

  1.  

JURINIĆ

KARMEN

  1.  

KRISTIĆ

ANAMARIJA

  1.  

MARIĆ

NIKOLA

 

ČETVRTAK 25.5.2017. U 8,00 SATI

Povjerenstvo: Nevenka Pisačić, Barica Terzić, Kristina Kurbaša

 

 

Prezime i

Ime

  1.  

STANEŠIĆ

KATARINA

  1.  

ŠAJNOVIĆ

ZRINKA

  1.  

ŠEBEK

IVA

  1.  

TOMKIĆ

ANTONIJA

  1.  

VAVRA

PETRA

  1.  

ČEH

MIHAELA

  1.  

ČIČAK

MIHAELA

  1.  

GERGURI

HELENA

  1.  

JURIĆ

JOSIPA

  1.  

JURIĆ

MARTINA

  1.  

KOSOVAC

LUCIJA

  1.  

ČEH

MIHAELA

 

PETAK 26.5.2017. U 14,00 SATI

Povjerenstvo: Nevenka Pisačić, Branka Šorli, Suzana Prutki

 

 

Prezime i

Ime

  1.  

KUNTIĆ

BARBARA

  1.  

LONČAREVIĆ

MATEA

  1.  

LJUBIČIĆ

MELITA

  1.  

LJUBIČIĆ

KRISTINA

  1.  

MIHIĆ

VERONIKA

  1.  

NUKIĆ

ELVEDINA

  1.  

ORLOVIĆ

RENATA

  1.  

PETROV

LARA

  1.  

POPOVIĆ

TINA

  1.  

PRŠA

BARBARA

  1.  

RADIĆ

MARIJA

  1.  

ŠOŠTARIĆ

LEONARDA

 

SRIJEDA 31.5.2017. U 8,00 SATI

Povjerenstvo: Nevenka Pisačić, Branka Šorli, Vlasta Krivec

 

 

Prezime i

Ime

  1.  

ANDRIJEVIĆ

MARINA

  1.  

BEDEKOVIĆ

ANA

  1.  

BOŽIĆ

KLARA

  1.  

ČERINA

PETRA

  1.  

ČOPEC

MIA

  1.  

DOMIĆ

ANA

  1.  

DRAGANIĆ

DORIS

  1.  

JOZIĆ

ANTONIJA

  1.  

JUREN

LEA

  1.  

KOZARIĆ

JOSIPA

  1.  

MAGEŠ

LAURA

 

SRIJEDA 31.5.2017. U 8,00 SATI

Povjerenstvo: Suzana Prutki, Kristina Kurbaša, Barica Terzić

 

 

Prezime i

Ime

  1.  

MARKOLOVIĆ

VEDRANA

  1.  

MARŠ

MATEA

  1.  

PETRIČKO

HELENA

  1.  

RAŠIĆ

JELENA

  1.  

ŠIRIĆ

KATARINA

  1.  

TUĐA

PAULA

  1.  

VUKOVIĆ

MATEA

  1.  

BARIČEVIĆ

SARA

  1.  

BAŠIĆ

TINA

  1.  

BEGANOVIĆ

SIMONA

  1.  

DRAGANIĆ

DARIO

  1.  

GABRŠEK

BENJAMIN

 

ČETVRTAK 1.6.2017. U 8,00 SATI

Povjerenstvo: Branka Šorli, Suzana Prutki, Nevenka Pisačić

 

 

Prezime i

Ime

  1.  

GEROVAC

LUCIJA

  1.  

HARBAŠ

LAN

  1.  

HITREC

HELENA

  1.  

JAGNIĆ

PATRICIA

  1.  

KATIĆ LEPEN

KARLA

  1.  

KOSTANJČAR

KLAUDIA

  1.  

LUČIĆ

SARA

  1.  

PUZAK

MIA

  1.  

RAVKIĆ

DANIRA

  1.  

SUFAJ

AZRA

  1.  

ŠPOLJARIĆ

MAJA

  1.  

ŽIVANOVIĆ MATIJEVIĆ

PETRA

 

ČETVRTAK 1.6.2017. U 8,00 SATI

Povjerenstvo: Dijana Prelec, Vlasta Krivec, Kristina Kurbaša

 

 

Prezime i

Ime

  1.  

ALEKSIĆ

SVJETLANA

  1.  

BURA

PETRA

  1.  

CARIĆ

VLADIMIRA

  1.  

ČAČKOVIĆ

MIHAELA

  1.  

GOGIĆ

JELENA

  1.  

HLAŠĆ

LANA

  1.  

HOROZOVIĆ

ALMA

  1.  

KANJEŠIĆ

MAIDA

  1.  

KITIĆ

MARTA

  1.  

KREŠTIĆ

AIDA

  1.  

LALIĆ

LORENA

  1.  

LIKIĆ

NINA-MARIJA

 

PETAK 2.6.2017. U 8,00 SATI

Povjerenstvo: Dijana Prelec, Nevenka Pisačić, Vlasta Krivec

 

 

Prezime i

Ime

  1.  

MARAČIĆ

TIA

  1.  

MEGLAJ

MARKO

  1.  

MEMETI

IGBALE

  1.  

ŠEGO

PETRA

  1.  

TRUSK

ŽELJKA

  1.  

VIRANT

ANITA

  1.  

GUDELJ

 MIRELA

  1.  

POPOVČIĆ

ANAMARI

 

PEDIKERI

PONEDJELJAK 22.5.2017. U 8,00 SATI

Povjerenstvo:  Branka Grabar Tripalo, Helena Mandac, Zdenka Bošnjak

 

Prezime i

Ime

  1.  

BABIĆ

KARLA

  1.  

ČIBARIĆ

ANA-MARIJA

  1.  

DRAGIJA

VESNA

  1.  

FAUKOVIĆ

PATRICIJA

  1.  

ILIJEVIĆ

SLAVICA

  1.  

KOZAREC

MIHAELA

  1.  

LATIN

DOROTEJA

  1.  

MATIĆ

ANTONIJA

  1.  

MEDVED

HELENA

 

PONEDJELJAK 22.5.2017. U 10,45 SATI

Povjerenstvo:  Branka Grabar Tripalo, Helena Mandac, Zdenka Bošnjak

 

 

Prezime i

Ime

  1.  

MIŠIĆ

NIVES

  1.  

NIKOLAŠ

NIKOLINA

  1.  

PURETIĆ

PATRICIJA

  1.  

RADOŠEVIĆ

TILLA

  1.  

SLOVINAC

PAULINA

  1.  

TIPURIĆ

GABRIJELA

  1.  

TKALEC

NIKA

  1.  

VOJTJEH

LAURA

  1.  

MARTINOV

ROMANA

 

KOZMETIČARI

PONEDJELJAK 22.5.2017. U  13,10 SATI

Povjerenstvo: Zdenka Bošnjak, Zdenka Mihelj, Martina Kantolić

 

Prezime i

Ime

  1.  

BELINIĆ

MIHAELA

  1.  

BRLETIĆ

VALENTINA

  1.  

BUDAK

PAULA

  1.  

DOKUZOVIĆ

ANAMARIJA

  1.  

DUČKIĆ

MATEA

  1.  

FRANJIĆ

KARLA

  1.  

GRAHOVAC

ANAMARIJA

 

SRIJEDA 24.5.2017. U 8,00 SATI

Povjerenstvo: Zdenka Bošnjak, Zdenka Mihelj, Martina Kantolić

 

 

Prezime i

Ime

  1.  

GUDLEK

KATARINA

  1.  

HAČKO

JOSIPA

  1.  

HODAK

IVANA

  1.  

HRGOVIĆ

MARTA

  1.  

JAGETIĆ

KATARINA

  1.  

JUREC

MIHAELA

  1.  

JURIĆ

TEA

 

SRIJEDA 24.5.2017. U 11,30  SATI

Povjerenstvo: Zdenka Bošnjak, Zdenka Mihelj, Martina Kantolić

 

 

Prezime i

Ime

  1.  

KEREPČIĆ

PATRICIA

  1.  

KOLENIĆ

LAURA

  1.  

KRESNIK

EMA

  1.  

LAMEŠIĆ

MARIJA

  1.  

MAJDAK

IVONA

  1.  

MLINARIĆ

JELENA

  1.  

VUK

BARBARA

  1.  

VUKUŠIĆ

IVANA

 

PETAK 26.5.2017. U 8,00 SATI

Povjerenstvo: Zdenka Bošnjak, Zdenka Mihelj, Martina Kantolić

 

 

Prezime i

Ime

  1.  

BORČIĆ

BUGA

  1.  

CINDRIĆ

ROMEA

  1.  

DELIMARIĆ

PATRICIJA

  1.  

GRAHOVAC

PATRICIA

  1.  

HALAMEK

NIKOLINA

  1.  

HOTKO

SARA

  1.  

IVANČAN

LUCIJA

 

PETAK 26.5.2017. U 11,30 SATI

Povjerenstvo: Zdenka Bošnjak, Zdenka Mihelj, Martina Kantolić

 

 

Prezime i

Ime

  1.  

IVANKOVIĆ

VALENTINA

  1.  

JUSUP

NINA

  1.  

KULIĆ

BARBARA

  1.  

KULJAK

NIKOLINA

  1.  

LIVAKOVIĆ

JOSIPA

  1.  

MEDVED

ANA MARIJA

  1.  

PAJUR

DOROTEA

 

SRIJEDA 31.5.2017. U 8,00 SATI

Povjerenstvo: Zdenka Bošnjak, Zdenka Mihelj, Martina Kantolić

 

Prezime i

Ime

  1.  

PAUNOVIĆ

MARINA

  1.  

SOLDO

ZORA

  1.  

STAROVEŠKI

ANA

  1.  

ŠIMUNOVIĆ

MIHAELA

  1.  

SARAČEVIĆ

PIERPAOLA

  1.  

TOPIĆ

PETRA

  1.  

 

 

 

FOTOGRAFI

PONEDJELJAK 5.6.2017. U 10,20 SATI

Povjerenstvo: Ivan Banić, Julija Kljajić, Mirjana Spajić Buturac

 

Prezime i

Ime

  1.  

DURAKOVIĆ

ELVIR

  1.  

FABIJANIĆ

PETRA

  1.  

GALOVIĆ

MATIJA

  1.  

GREGL

ZVONIMIR

  1.  

JARNI

ROBERT

  1.  

KERI

KRISTINA

  1.  

LASIĆ

PETAR

  1.  

MARINOVIĆ

LUNA

  1.  

PAVLOVIĆ

TEA

  1.  

PLEČKO

MATIJA

  1.  

PRPIĆ

SONJA

  1.  

ROŽIĆ

MIHAELA

  1.  

STRUGAR

MARIJA

  1.  

ŠMIT

LUCIJA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Iva Kovačević  datum: 16. 5. 2017. 19:03

PRAKTIČNI DIO ZAVRŠNOG RADA U ZIMSKOM ROKU ŠK. GOD. 2016. / 2017.

PRAKTIČNI DIO ZAVRŠNOG RADA U ZIMSKOM ROKU ŠK. GOD. 2016. / 2017. ODRŽAT ĆE SE U UTORAK 17. SIJEČNJA 2017.

 

FRIZERI: u gornjem praktikumu s početkom u 8:30 sati

Povjerenstvo: Nevenka Pisačić, Dijana Prelec, Vlasta Krivec

Popis kandidata:

Ines Žitković
Danijela Horvat
Stela Šimunić
Izidora Wolf
Draženka Prebeg
Martina Jergović
Patricija Cinoti
Anamarija Pistotnik
Martina Molnar

 

KOZMETIČARI I PEDIKERI : u učionici broj 5. s početkom u 9:00 sati

Povjerenstvo: Branka Grabar Tripalo, Zdenka Mihelj, Zdenka Bošnjak

Popis kandidata:

Beata Eminovski
Ines Munta
Gordana Huzak
Tamara Grgečić
Sara Podunavac
Romana Martinov

  :: opširnije :: 


objavio: Iva Kovačević  datum: 9. 1. 2017. 20:24

RASPORED POLAGANJA PRAKTIČNOG DIJELA ZAVRŠNOG RADA FOTOGRAFI Vijest ima dokument u privitku

RASPORED POLAGANJA PRAKTIČNOG DIJELA ZAVRŠNOG RADA

FOTOGRAFI

2.6.2016. –ČETVRTAK  FOTOLABORATORIJ U 8:00

POVJERENSTVO: J. KLJAJIĆ, I. BANIĆ, M. SPAJIĆ BUTURAC

3.J

BAKULA PETAR
BORŠIĆ MAJA
BUKOVAC DORA
ĐUKANOVIĆ ZORAN
GEUŠIĆ KATARINA
GOLUBIĆ LUKA
GRGESINA RENATA
HODŽIĆ ALISA

2.6.2016. –ČETVRTAK  FOTOLABORATORIJ  U 9:00

POVJERENSTVO: J. KLJAJIĆ, I. BANIĆ, M. SPAJIĆ BUTURAC

HORVAT MATEO
HUSINEC PAULA
HUSKANOVIĆ REBECCA
KOLAREK ENI
KONTEK MIRELA
KOS PETAR
LJUBOJEVIĆ MAJA

 

2.6.2016. –ČETVRTAK  FOTOLABORATORIJ  U 10:00

POVJERENSTVO: J. KLJAJIĆ, I. BANIĆ, M. SPAJIĆ BUTURAC

MARENČIĆ IVANA
MATOS NIKOLINA
PETAK MATIJA
POŽGAJ KLARA
PRELEC MARIJA
SRUK IVAN
ŠTIH MARINA
VRANJIĆ LUKA

 

  :: opširnije :: 


objavio: Mirjana Spajić Buturac  datum: 13. 5. 2016. 17:28

RASPORED POLAGANJA PRAKTIČNOG DIJELA ZAVRŠNOG RADA FRIZERI Vijest ima dokument u privitku

RASPORED POLAGANJA PRAKTIČNOG DIJELA ZAVRŠNOG RADA

FRIZERI

19.5.2016. –ČETVRTAK GORNJI SALON 14:00

POVJERENSTVO: V. KRIVEC, B. ŠORLI, S.PRUTKI

3.a

1. BENJAK KATARINA

2. DRMIĆ DANIJELA

3. FRIGO IVANA

4. GRDENIĆ KATARINA

5. GUNJEVIĆ LEA

6. KARNAS PETRA

7. KASUNIĆ LARA

8. KLANAC ANA MARIJA

9. KOMLJENOVIĆ MARINA

10. KUČERA STELA

11. KUPINA SARA

12. LUČAN MATIJA

13. LUKINA DOLORES

14. PERIĆ TIHANA

19.5.2016.- ČETVRTAK- DONJI SALON 8:00

POVJERENSTVO: J. KANIŠKI, S. GIRANDON, N. PISAČIĆ

3.a

1. PETOLAS NIVES

2. SRUK ANA

3. ŠKENDER LAURA

4. TOŠIĆ MARINA

5. VIDEK SANJA

3. b

6. BRATOVČAK IVANA

7. BUDEK ANAMARIJA

8. ČAČIĆ MONIKA

9. HODAK ALMA

10. HORVAT PETRA

11. HORVATIN IVA

12. JUKIĆ LUCIJA

13. KARAMATIĆ ANTONIJA

14. DOŠEN ANAMARIA

 

20.5.2016.- PETAK- GORNJI SALON 14:00

POVJERENSTVO: J. KANIŠKI, B. ŠORLI, V. KRIVEC

3. b

1. KELEMINOVIĆ KRISTINA

2. LONČAR SARA

3. LUPIĆ KRISTINA

4. MANDIĆ PATRICIJA

5. MARTINOVIĆ MAGDALENA

6. MUTIĆ BILJANA

7. OPAČAK DORIS

8. PAVLIĆ MAJA

9. ŠPOLJAR MARIJA

10. VRBANČIĆ HELENA

 

3. c

11. ANTUNOVIĆ NIKOLINA

12. AŠČIĆ MARTINA

13. AZEMI ARBREŠA

14. ZEČEVIĆ IVANA

 

30.5.2016.- PONEDJELJAK- GORNJI SALON 14:00

POVJERENSTVO: J. KANIŠKI, S. PRUTKI, V. KRIVEC

3.C

1. BAT ANAMARIJA

2. BEŠLAGIĆ SARA

3. ERDELJI MIA

4.GLAVICA ANA MARIA

5. KARAMATIĆ JANJA

6. MEDIĆ LORENA

7. MRŠIĆ TOMISLAVA

8. PRANJIĆ JOSIPA

9. SANJICKI MATEA

10. SEFEROVIĆ HELENA

11. ŠINTIĆ MATEJA

12. ŠKRIPELJ VALENTINA

13. TUBIĆ ANTONIJA

14. VIDMAR RENE

 

31.5.2016.- UTORAK- GORNJI SALON 14:00

POVJERENSTVO: S. GIRANDON, V. KRIVEC, S. PRUTKI

3.F

1. LEVAK ANA

2. LUKAČIĆ MONIKA

3. MALEC HELENA

4. MARAS MARIJA

5. MEMETI SABINA

6. NOVOSEL KATARINA

7. NUJIĆ MARIA

8. PALIĆ IVANA

9. PAUNOVIĆ KATARINA

10. REŠKOV ROBERTA

11. SABO SANJA

12. ŠIJANSKI MIHAEL

13. POSPIŠIL NIKA

 

1.6.2016.- SRIJEDA- GORNJI SALON 14:00

POVJERENSTVO: S. GIRANDON, V. KRIVEC, S. PRUTKI

3. D

1. PAPAK IVAN

2. POFUK MIHAELA

3. RODIĆ LORENA

4. STJEPIĆ IVANA

5. ŠIMAC MARINA

6. TOPOLOVAC MAGDALENA

3.E

7. ADEMI AIDA

8. ANDRIČEVIĆ ANĐELA

9. ANIĆ LUCIJA

10. BINAJ ALTINA

11. CERČIĆ MONIKA

12. ČEH VERONIKA

13. ČERIMI VIKTORIA

14. DRLJO ANAMARIJA

 

2.6.2016.- ČETVRTAK- GORNJI SALON 14:00

POVJERENSTVO: J. KANIŠKI, B. ŠORLI, S. PRUTKI

3.E

1. KORDI LORA

2. MADŽAR IVAN

3. MEIĆ LUCIA

4. MILOVANOVIĆ MATEJ

5. MITRAKOVIĆ TEA

6. OSMANČEVIĆ INES

7. PAVLOVIĆ FERRARI NIKOLINA

3.F

8. APLENC PETRA

9. ĆIBARIĆ VIKTORIJA

10. DAKIĆ LEA

11. KNEŽEVIĆ VIKTORIA

12. LEGIN MARINA

13. TENŠEK DORA

14. TOLIĆ TEA TAMARA

 

2.6.2016.- ČETVRTAK- DONJI SALON 14:00

POVJERENSTVO: V.KRIVEC, S. GIRANDON, D. PRELEC/B. TERZIĆ

3.D

2. BARBARIĆ ANA

3. BARIĆ NIKOLINA

4. BILANOVIĆ KARLA

5. CELINIĆ SARA

6. CINDRIĆ LAURA

7. DERGESTIN SOFIJA

8. DUČKIĆ NIKOLINA

9. GROŠINIĆ KRISTINA

10. KOZJAK LESIČKI DORA

11. KOZOLE TEA

12. LUKEŠIĆ GABRIELA

13. MILIĆ DORA

 

3.6.2016.- PETAK- GORNJI SALON 14:00

POVJERENSTVO: J. KANIŠKI, V. KRIVEC, D. PRELEC

OBRZOVANJE ODRASLIH

3. SANJA DŽAJA

4. KRISTINA KUHARIĆ

5. DIJANA ĆURIĆ

6. MAGDALENA PAPIĆ

7.ANAMARIJA MIŠKULIN

8. ANA HUIĆ

9.ANKICA KOSTREŠ

 

 

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Mirjana Spajić Buturac  datum: 13. 5. 2016. 17:25

RASPORED POLAGANJA PRAKTIČNOG DIJELA ZAVRŠNOG RADA KOZMETIČARI Vijest ima dokument u privitku

RASPORED POLAGANJA PRAKTIČNOG DIJELA ZAVRŠNOG RADA

KOZMETIČARI

19.5.2016. –ČETVRTAK UČIONICA BR.5  8:00

POVJERENSTVO: Z. BOŠNJAK, Z. MIHELJ. M. KANTOLIĆ

3.G

BATINJAN PETRA
BOŠNJAK SILVIJA
GULIŠ TIHANA
HORVAT MATEA
HRASTOVIĆ BARBARA
IDRIZOVIĆ TEA
JURKIĆ MARINA

 

19.5.2016. –ČETVRTAK UČIONICA BR.5 11:30

POVJERENSTVO: Z. BOŠNJAK, Z. MIHELJ. M. KANTOLIĆ

3.G

DORIS BARIŠIĆ- OBRAZOVANJE ODRASLIH
KELAVA LUCIJA
KORENJAK MIHAELA
LUČIĆ LORENA
LUKENDA SANJA
MARINOVIĆ KLARA
PATAČA MIHAELA

 

20.5.2016. PETAK UČIONICA BR.5 8:00

POVJERENSTVO: Z. BOŠNJAK, Z. MIHELJ. M. KANTOLIĆ

3.G

PAVLEK ANA
PERIŠA LUCIJA
PILJEK TEA
PRGIĆ TEA
RIČKOVIĆ HELENA
SEVER MARTA
VORAČEK KATARINA

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Mirjana Spajić Buturac  datum: 13. 5. 2016. 17:23

RASPORED POLAGANJA PRAKTIČNOG DIJELA ZAVRŠNOG RADA PEDIKERI Vijest ima dokument u privitku

31.5.2016. –UTORAK  UČIONICA BR.5  8:00

POVJERENSTVO: B.G.TRIPALO, H. MANDAC, Z. BOŠNJAK

3.I

 

1. BEHTAN SOFIJA

2. BELIGOJ ANA-MARIJA

3. ČAČKO LAURA

4. ČIŽMEK KARLA

5. ĐURAK LAURA

6. GREGURIĆ ANAMARIJA

7. ILIBAŠIĆ VEDRANA

8. KEREPČIĆ LEA

9. MARINOVIĆ LAURA

10. MARKOVIĆ ANTONIJA

11. MILIĆ IVANA

31.5.2016. –UTORAK  UČIONICA BR.5  10:30

POVJERENSTVO: B.G.TRIPALO, H. MANDAC, Z. BOŠNJAK

  1. MUDREŠIĆ IVANA
  2. NOVAK TEMAJ LEONORA
  3. REŠETAR NIKOLINA
  4. SOLENIČKI IVONA
  5. SRŠEK KARLA
  6. TRBARA MAGDALENA
  7. VIDAS MARIJA
  8. VIDOLIN LUCIA
  9. VIDUKA NIKOLINA
  10. VUGRIN MAGDALENA
  11. ZOVKO ANA
  12. MARKUŠ ANDREA

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Mirjana Spajić Buturac  datum: 13. 5. 2016. 17:20

Termini polaganja praktičnog dijela Završnog rada

FOTOGRAFI

TERMIN: Ponedjeljak 18.1.2016. u 10,30 sati

POVJERENSTVO: Ivan Banić, Julija Kljajić i Nikola Šerventić

Popis Kandidata:
1.      Karlo Bunić
2.      Luka Gurdulić
3.      Matej Bićanić
4.      Ana-Marija Lacković

FRIZERI

TERMIN: Ponedjeljak 18.1.2016. u 8,00 sati
POVJERENSTVO: Dijana Prelec, Jadranka Kaniški, Vlasta Krivec

Popis kandidata:
1.      Antonela Marković
2.      Valentina Matijević

 

  :: opširnije :: 


objavio: Mirjana Spajić Buturac  datum: 14. 1. 2016. 12:47

Izrada elaborata


Konzultacije za izradu elaborata kod prof. Remenar održat će se u srijedu 13.1.2015. od 13:00 do 14:00 ispred zbornice.

  :: opširnije :: 


objavio: Mirjana Spajić Buturac  datum: 11. 1. 2016. 13:00

RASPORED POLAGANJA USMENOG DIJELA ZAVRŠNOG RADA-jesenski rok Vijest ima dokument u privitku

Usmeni dio završnog rada - jesenski rok održat će se u četvrtak 27. kolovoza 2015. Raspored se nalazi pod Opširnije

  :: opširnije :: 


objavio: Iva Kovačević  datum: 25. 8. 2015. 13:18

Važni datumi


do 22. svibnja 2015. do 12 h predaja elaborata (za ljetni rok)
od 27. svibnja do 3. lipnja 2015. produžna nastava za učenike završnog razreda
od 26. svibnja do 10. lipnja 2015. praktični dio završnog rada (u ljetnom roku)

3. srpnja 2015. podjela svjedodžbi o završnom radu
do 3. srpnja 2015. PRIJAVA ZAVRŠNOG RADA - ZA JESENSKI ROK i
prijava pomoćničkog ispita – za jesenski rok
10. srpnja 2015. do 12 sati predaja elaborata – za jesenski rok

25. kolovoza 2015. praktični dio završnog rada - jesenski rok - za sve prijavljene kandidate od 8:00 sati, a usmeni 27. kolovoza sa rasporedom naknadno.

  :: opširnije :: 


objavio: Sabit Sivić  datum: 21. 5. 2015. 20:06
» Arhiva naših vijesti    
 


Tražilica



Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Anketa
Navedi razlog upisa u ovu školu:





Oglasna ploča

 

VAŽNE POVEZNICE





preskoči na navigaciju