> Natječaji

Obavijest i upute o postupku vrednovanja kandidata radno mjesto - nastavnik/ca hrvatskog jezika

Autor: Martina Hofman Kralj, 17. 11. 2023.

KLASA:112-02/23-01/09

URBROJ:251-302-01-23-3

Zagreb, 17.11.2023.g.

Sukladno Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja u Obrtničkoj školi za osobne usluge, Povjerenstvo za vrednovanje kandidata daje  kandidatima:

Obavijest i upute o postupku vrednovanja kandidata

Za sljedeća radna mjesta:

1. nastavnik/ca hrvatskog jezika (m/ž) jedan izvršitelj na određeno nepuno radno vrijeme

1. Pravila testiranja

Sve kandidate koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svom potrebnom valjanom dokumentacijom navedenom u natječaju i ispunjavaju uvjet stručne spreme Povjerenstvo će pozvati na procjenu, odnosno testiranje putem elektroničke pošte navodeći točno vrijeme i mjesto testiranja odnosno procjene.

Svi kandidati dužni su sa sobom imati odgovarajuću identifikacijsku ispravu te će od njih ista biti zatražena radi utvrđivanja identiteta.

Ako kandidat ne pristupi procjeni, odnosno testiranju smatra se da je odustao od prijave na natječaj.

1. Način testiranja

Sukladno članku 7. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Obrtničkoj  školi za osobne usluge, Škola može ovisno o potrebama radnog mjesta za koji se javni natječaj raspisuje, provesti jedan ili više selekcijskih postupaka.

Povjerenstvo će kroz usmeno testiranje (razgovor) s kandidatima utvrditi znanja, sposobnosti, komunikacijske vještine te interese, profesionalne ciljeve i motivaciju kandidata za rad na radnom mjestu za koje je podnio prijavu. Kod usmenog testiranja svi članovi Povjerenstva imaju pravo postavljati do tri pitanja koja se vrednuju od strane svakog člana Povjerenstva pojedinačno i na kraju zbrajaju.

1. Utvrđivanje rezultata

Nakon provedenog postupka testiranja, Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova, te ravnatelju škole podnosi pisano obrazloženo mišljenje. Ravnatelj odlučuje o odabiru  kandidata uzevši u obzir cjelokupni postupak procjene kandidata te za tako odabranog kandidata tražiti prethodnu suglasnost Školskog odbora za zasnivanje radnog odnosa.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem mrežne  stranice Škole i kontakt e mail adrese kandidata.

Povjerenstvo za procjenu i

vrednovanje kandidata