Poziv na prezentaciju novih tehnika izrade pramenova

Autor: Administrator , 17. 2. 2016.

Drage kolegice i kolege,

Pozivamo Vas na prezentaciju nove tehnike izrade pramenova Sky line koja će se održati u četvrtak 25.02. u 9.00 sati ujutro u učionici broj 14. Drugi, praktični dio prezentacije nastavit će se u gornjem salonu gdje ćete imati priliku vidjeti i specijalnu tehniku izrade pramenova na češalj bez upotrebe folije.

Veselimo se Vašem dolasku!

Za više detalja kliknite na Opširnije.

Prezentacija se organizira u okviru diseminacije europskog projekta "Idemo u Europu!" koji naša škola već treću godinu vrlo uspješno realizira u suradnji s partnerima u gradu Milanu u Italiji. U ovogodišnjem projektu u aktivnosti je sudjelovalo 6 grupa učenika za koje je osim dvotjedne prakse u salonima organizirana i edukacija koju su vodili vlasnici salona koji su ujedno ovlašteni edukatori u svojim područjima.

Svaki polaznik na kraju mobilnosti dobio je Certifikat, Europass Mobility dokument pisan na hrvatskom i na engleskom jeziku koji vrijedi u cijeloj Europi i pomaže učenicima da u budućnosti pronađu posao u nekoj drugoj europskoj državi, a praksa se u cijelosti priznaje i u Republici Hrvatskoj na način da je toliko manje potrebno pohađati praktičnu nastavu u matičnim salonima.

Europski projekt se u cijelosti financira iz fondova Europske unije i realizira posredstvom Agencije za mobilnost i programe europske unije, Frankopanska 26, Zagreb, www.mobilnost.hr