PROVEDBA MOTIVACIJSKIH RAZGOVORA , ODABIR POSLODAVCA I SKLAPANJE UGOVORA O DUALNOM OBRAZOVANJU ZA ŠK. GOD 2020./2021.

Autor: Anita Auguštanec, 30. 4. 2021.

Drage učenice 1. H razreda !

Sve vas lijepo pozdravljamo u nadi da ste svi dobro i da sve svoje obaveze u nastavi na daljinu, odrađujete s uspjehom. Polako smo svi prihvatili novi način rada i nastavu na daljinu, ali svi mi, vaši nastavnici, priželjkujemo što skoriji povratak u školske učionice i praktikume, pravi susret s vama i povratak poučavanju na stari dobro uhodani način. No, i dalje za sada radimo na daljinu i nastavnu godinu polako privodimo kraju. U danima koji su pred vama biti će puno provjera, testiranja znanja, vještina i svih ishoda koje ste trebali ostvariti iz pojedinih predmeta. Upravo sada se od vas očekuje najveća ozbiljnost, spremnost i odgovornost da pokažete da ste dorasli svim ovim zadacima i da ih možete sve sa uspjehom odraditi. U svemu tome želimo vam puno sreće i uspjeha!

No, pred vama je još jedan ozbiljan zadatak, a to je odabir kozmetičkog salona i sklapanje ugovora o dualnom obrazovanju, jer na kraju godine čeka vas i praksa izvan škole.

Ovim putem  upućujemo vam POZIV , te vam šaljemo upute i hodogram kada, što i kako  trebate napraviti te koju dokumentaciju trebate poslati poslodavcima s  prijavom na mail.

Darinka Štampar Šmaguc, prof.

Poziv, hodogram aktivnosti i ppt prezentacija o provedbi motivacijskih razgovora se nalaze i u prilogu.